Ana Sayfa    l   Site Haritası   l   English
 

 
 
      KURUMSAL

      Gelişen teknolojik üretim standartlarını, fabrikamızda kullanarak üretimimizi daha üst kalite ve kapasiteye ulaştırmayı hedefliyoruz.

      Bu hizmet anlayışıyla çalışan şirketimiz Her türlü un, irmik, buğday makinesi üreten firmamız ; her kapasitede anahtar teslimi makina montaj ve çalıştırma gücüne sahiptir.

       Değişen koşullara ve taleplere göre, müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanmış tasarım, ekipman ve tesisler geliştirebilmemiz, siparişlerin zamanında teslimi, hızlı kurulum, servis ve yedek parça temini, koşulsuz müşteri memnuniyetindeki ilk adımımızdır.

      Hizmetlerimiz

      Un Fabrikası,  Bulgur Fabrikası,  Sertifikalı Buğday Tohumu Elem Tesisi,  Renk Ayırma Makinası,  Ön Temizleme ve Kurulum Sistemleri.

       
       Misyonumuz

       
        Makina sektörünün standart veya en karmaşık geri dönüşüm ihtiyaçlarına kaliteden asla ödün vermeden hızlı, ekonomik, güvenilir, kolay uygulanabilir ve farklı koşullara uyum sağlayabilir mühendislik çözümleri geliştirip, uygulamayı görevimiz kabul ediyoruz.

       Vizyonumuz

        Hızla gelişen tarım sektöründe, kaynak tasarrufuna duyarlı mühendislik çözümleri geliştirmek; toplam kalite anlayışına tam uygun ürünlerin sunumu ile yurt içi ve yurt dışında sektörün güveninin sürekliliğini sağlayarak tüm dünyada aranılan ve referans gösterilen bir marka oluşturmak, vizyonumuzdur.

 

 
 © 2011 Gazi Özdemir Makina     

Fly Web